Clinic Danny Makkelie

2019-09-05

De SV Drechtsteden hield op woensdag avond 4 september een 'Open Clinic' onder leiding van ons SVD lid Danny Makkelie.

Bijna 50 scheidsrechters waren van de partij waarvan 17 aspirant & gast referee's van alle clubs uit de Drechtsteden begonnen rond 20 uur met een gedegen training op het hoofdveld van ASWH. Waarna vervolgens een aantal duurzame oefenigen werden gedaan van ruim één uur met vanzelfsprekend in aanwezigheid van onze trainer Jan Tempelaar.

Na het einde van de diverse oefeningen werd er rond 21.15 uur in de kantine nog een theoretisch gedeelte gegeven met een stukje uitleg van diverse nieuwe spelregels door middel van veel videovoorbeelden. Ook werden een aantal VAR momenten uitgelegd, voorzien van smeuig commentaar van Danny wat er dan gezegd werd. Via deze weg willen we Danny nogmaals bedanken en hopen op zijn inzet next year !!!

Wij kijken terug op een zeer geslaagde avond welke zeker een herhaling zal krijgen in april van 2020 waarbij betaald voetbal collega's Marc Nagtegaal & Christiaan Bax weer op de agenda staan.

Wat een gave avond en iedereen bedankt die dit mogelijk heeft genaakt !!!

Het SVD Bestuur.

https://www.weekbladdebrug.nl/nieuws/iedereen-op-de-bank-kan-een-kaart-krijgen/

 

 

Clinic Danny Makkelie