KNVB

Donderdag 29-08-2019    
 
 
Naam: Tijd: Wedstrijd:     Bijzonderheden:
Düsdüzen, Kadir 20:00 SVC - Seolto  
Zaterdag 31-08-2019          
Naam: Tijd: Wedstrijd:     Bijzonderheden:
Alvarez, Fransico 17:00 Roda Boys/Bom - WSC  
Bos, Jeroen 14:30 FC Axel - Hilvaria  
Bussum-Scheffers, Bianca 14:30 Barendrecht - Ter Leede Assistent
Drunen, Ad van 17:00 SV Capelle - Were Di  
Eersel, Jan van (WII) 12:00 SC Feyenoord 2 - IJVV De Zwervers 2  
el Hajouti, Younes 15:00 DCV - Nieuwenhoorn  
Francisca, Jester 12:30 VVAC JO19-1 - Hardinxveld JO19-1  
Geerlings, René (WII) 13:00 Smitshoek JO17-1 - Spartaan'20 JO17-2  
Gerritsen, Cor 12:30 De Albas 2 - Papendrecht 3  
Heiningen, Leo van 14:30 Zwaluwe   - DHV  
Heyden, Clint van der 14:30 De Zwerver - Drechtstreek  
Janssen, Harry 12:00 VVGZ 2 - ASWH 3  
Kruithof, L. 14:30 HSSC'61 2 - WNC 3  
larijn, Iwan 14:30 FC 's-Gravenzande - Sportlust'46 Assistent
Luitgaarden, Michel van de 14:30 Ooostkapelle/Domburg - Brielle  
Meerkerk, Harry 17:00 OVV'67 - SCO  
Pluijmert, Jan 10:15 Pelikaan JO15-1 - ASWH JO15-1  
Ramcharan, Manoj 12:00 Papendrecht JO19-1 - Oranje wit JO19-1  
Rooden, Bert van 17:00 Bavel - Boeimeer  
Schlee, Laurens 13:00 VVGZ 4 - Pelikaan 2  
Schuitemaker, Rick (WII) 11:30 Smitshoek 2 - Westlandia 3  
Zondag 01-09-2019          
Naam: Tijd: Wedstrijd: Bijzonderheden:
Dorsman, Andé 14:30 Gloria UC - Bladella  
Dorsman, Chris 14:30 Buren - DSS'14  
Heyden, Clint van der 14:30 Uno Animo - Real Lunet  
larijn, Iwan 14:00 IFC - AWC Assistent
Rooden, Bert van 12:00 SC Kruisland 2 - RCD 2  
Rest, Richard van de 14:30 Deurne - Scharn  
Tempelaar, Jan 14:30 Geldrop - Braakhuizen  
Dinsdag 03-09-2019          
Naam: Tijd: Wedstrijd:     Bijzonderheden:
Drunen, Ad van 19:30 Kapelle - Krabbendijke  
Zaterdag 07-09-2019          
Naam: Tijd: Wedstrijd:     Bijzonderheden:
Alvarez, Fransico 14:30 Altena - SSV'65  
Bezemer, Joost 14:30 SJO FC De Westhoek - De Noormannen  
Bos, Jeroen 17:00 EBOH - Beek Vooruit  
Drunen, Ad van 14:30 Sliedrecht 2 - VVAC  
Eersel, Jan van (WII) 14:30 Gravendeel - Bolnes  
Francisca, Jester 12:30 Pelikaan J19-1 - VVGZ JO19-1  
Geerlings, René (WII) 14:30 Woerden JO19-1 - Sportlust JO19-1  
Gerritsen, Cor 12:30 Rijsoord 2 - VVGZ 3  
Heiningen, Leo van 17:00 SC Everstein - Buren  
heyden, Clint van der 14:30 Strijen - Bruse Boys  
Horssen, Wim van 17:00 DOSKO - ODIO  
Janssen, Harry 12:30 VVAC 2 - Ameide 2  
Kruithof, L. 12:00 Alblasserdam 2 - De Zwerver 2  
Luitgaarden, Michel van de 17:00 SVSSS - FC Axel  
Meerkerk, Harry 17:00 WDS'19 - SSC'55  
Ramcharan, Manoj 14:15 SV Unitas'59 JO19-1 - Oirschot V JO19-1  
Rest, Richard van de 17:00 Helvoirt - GRC'14  
Schlee, Laurens 11:40 SteDoCo 2 - LRC 2  
Schuitemaker, Rick (WII) 14:30 WCR - DRL  
Tempelaar, Jan 14:30 Wieldrecht - Heinenoord  
Yren, Eddy van 17:00 VC Vlissingen - Terneuzense Boys  
Zondag 08-09-2019          
Naam: Tijd: Wedstrijd: Bijzonderheden:
Dorsman, Andé 14:30 RWB - Baardwijk  
Dorsman, Chris 14:30 Zundert - Achtnaal  
El Hajouti, Younes 14:00 Hillegersberg - Antibarbari  
Francisca, Jester 14:30 Victoria'03 - SVC  
Graaf, Hendrik Jan de 14:30 Neerlandia'31 - Viola  
Tempelaar, Jan 14:30 Hilvaria - SC 't Zand  
Zaterdag 14-09-2019          
Naam: Tijd: Wedstrijd:     Bijzonderheden:
Alvarez, Fransico 15:00 Tricht - Theole  
Bezemer, Joost 14:30 Groot Ammers - Lekvogels  
Bos, Jeroen 17:00 SC Kruisland - MZC'11  
Drunen, Ad van 17:00 TSVV Merlijn - Irene'58  
Eersel, Jan van (WII) 15:00 BZC/Zuiderpark - WCR  
el Hajouti, Younes 17:00 Excelsior'20 - Sparta (AV)  
Francisca, Jester 15:15 Zwaluwe VFC JO19-1 - Helvoirt JO19-1  
Gerritsen, Cor 12:30 Dubbeldam 2 - EBOH 2  
Heiningen, Leo van 14:30 Alblasserdam - ZBC'97  
Janssen, Harry 14:30 Drechtstreek 2 - Sliedrecht 5  
Kruithof, L. 14:30 Heukelum 2 - GJS 2  
Luitgaarden, Michel van de 14:30 Strijen - Wieldrecht  
Meerkerk, Harry 15:00 IFC - Sliedrecht 2  
Pluijmert, Jan 10:00 Koz. Boys JO15-1 - Hardinxveld JO15-1  
Ramcharan, Manoj 15:00 FC Dordrecht JO19-1 - Dubbeldam JO19-1  
Rest, Richard van de 14:30 Bruse Boys - Heinenoord  
Schlee, Laurens 12:00 Heerjansdam 2 - Rijsoord 3  
Schuitemaker, Rick (WII) 14:30 GOZ - Bolnes  
Tempelaar, Jan 17:00 Meeuwenplaat - Brielle  
Yren, Eddy van 14:30 's Heer Arendskerke - Kloetinge  
Zondag 15-09-2019          
Naam: Tijd: Wedstrijd: Bijzonderheden:
Dorsman, Andé 14:30 Noordhoek  - Schijf  
Dorsman, Chris 14:30 Vessem - Wilhelmina Boys 2  
Francisca, Jester 14:30 Zundert - BSC  
Graaf, Hendrik Jan de 14:30 SC Gastel 2 - RCD 2  
Ramcharan, Soerish 14:30 SVC - Virtus  
Tempelaar, Jan 14:00 DIO'30 - TOP