Vriendschappelijk

           
Dinsdag, 4-8-2020          
Naam: Tijd: Wedstrijd:     Bijzonderheden:
Jan Tempelaar 20.15 SteDoCo 1 - DHSC 1 SR
Jeroen Lubberding 20.15 SteDoCo 1 - DHSC 1 ASR
Ad van Drunen 20.15 SteDoCo 1 - DHSC 1 ASR
Eddy van Yren 20.00 IFC, zo 1 - Smitshoek 1 SR
Thomas Verboven  20.00 IFC, zo 1 - Smitshoek 1 ASR
Jeroen Bos 20.00 IFC, zo 1 - Smitshoek 1 ASR
           
Zaterdag, 8-8-2020          
Naam: Tijd: Wedstrijd:     Bijzonderheden:
Eddy van Yren 14.30 ASWH 1 - Jong Sparta SR
Delano Kusters 14.30 ASWH 1 - Jong Sparta ASR
Mitchel Adriaanse 14.30 ASWH 1 - Jong Sparta ASR
Harry van Meerkerk 14.00 DFC 1 - ZBC '97 1 SR
Jaap van Drunen 12.30 Pelikaan 2 - DCV o23 SR
           
Zondag, 9-8-2020          
Naam: Tijd: Wedstrijd:     Bijzonderheden:
Younes El Hajouti 14.00 IFC, zo 1 - Dongen 1 SR
Daan Dietvorst 14.00 IFC, zo 1 - Dongen 1 ASR
Maik Schrama 14.00 IFC, zo 1 - Dongen 1 ASR
           
Dinsdag, 11-8-2020          
Naam: Tijd: Wedstrijd:     Bijzonderheden:
Clint vd Heijden 19.30 ASWH 1 - Westlandia 1 SR
           
Woensdag, 12-8-2020        
Naam: Tijd: Wedstrijd:     Bijzonderheden:
Ad van Drunen 20.00 IFC, zo 1 - TAC '90 1 SR
Rudy Klaassen 20.00 IFC, zo 1 - TAC '90 1 ASR
Harry van Meerkerk 20.00 IFC, zo 1 - TAC '90 1 ASR
           
Donderdag, 13-8-2020        
Naam: Tijd: Wedstrijd:     Bijzonderheden:
Harry van Meerkerk 19.15 Nw. Lekkerland 1 - EBOH 1 SR
           
Zaterdag, 15-8-2020          
Naam: Tijd: Wedstrijd:     Bijzonderheden:
Jeroen Lubberding 13.30 ASWH 1 - OJC Rosmalen 1 ASR
Rudy Klaassen 13.30 ASWH 1 - OJC Rosmalen 1 ASR
Michael Hoeksma 12.00 De Alblas 2 - Zwaluwe 2 SR
Jan van Eersel 14.30 De Alblas 1 - Zwaluwe 1 SR
Harry van Meerkerk 14.30 NBSVV 1 - Transvalia 1 SR
Michel vd Luitgaarden 14.30 Papendrecht 1 - GJS 1 SR
Ad van Drunen 15.00 Pelikaan 1 - DCV 1 SR
Younes El Hajouti 14.30 Sliedrecht 1 - Wieldrecht 1 SR
Hendrik Jan de Graaf 12.30 ASWH 2 - Neptunus-Schiebroek 2 SR
           
Dinsdag, 18-8-2020          
Naam: Tijd: Wedstrijd:     Bijzonderheden:
Ad van Drunen 19.15 Wieldrecht 1 - RCD 1 SR
Erik-Jan Groeneveld 20.00 Dubbeldam, za. 1 - FC Dordrecht o19/o21 SR
Diego Giovanni 20.00 Groote Lindt 2 - Rijsoord 2 SR
Clint vd Heijden 20.00 Pelikaan 1 - Groote Lindt 1 SR
Dylan van Wingerden 20.00 Zwaluwe 1 - Streefkerk 1 SR
           
Woensdag, 19-8-2020        
Naam: Tijd: Wedstrijd:     Bijzonderheden:
Francisco Alvarez 20.15 IFC, zo 1 - Oosterhout 1 SR
           
Donderdag, 20-8-2020        
Naam: Tijd: Wedstrijd:     Bijzonderheden:
Harry van Meerkerk 20.00 Klundert 2 - DFC 2 SR
Jan van Eersel 19.30 DFC 1 - Dubbeldam, zo 1 SR
           
Zaterdag, 22-8-2020          
Naam: Tijd: Wedstrijd:     Bijzonderheden:
Kadir Duzdusen 12.00 Wieldrecht 2 - EBOH 2 SR
Jan Tempelaar 14.30 ASWH 1 - Willem II o21 SR
Stefan van Krimpen 14.30 ASWH 1 - Willem II o21 ASR
Younes El Hajouti 15.00 Winnaar wedstrijd 1 - Winnaar wedstrijd 2 SR Jan Stam Toernooi
Ad van Drunen 15.00 Verliezer wedstrijd 1 - Verliezer wedstrijd 2 SR Jan Stam Toernooi
Michael Hoeksma 14.30 IFC, za. 1 - Sparta o23 SR
Harry van Meerkerk 12.00 RVVH 2 - Pelikaan 2 SR
Klaas-Jan van Zessen 12.30 Oranje Wit 2 - Heinenoord 2 SR
Wilbert de Boon 12.00 De Zwerver 2 - De Alblas 2 SR
Melvin Vink 14.30 Sliedrecht 1 - AFC Ajax am. 1 SR
Diana Snoeren 14.30 Sliedrecht 1 - AFC Ajax am. 1 ASR
Joris van Nijnatten 14.30 Sliedrecht 1 - AFC Ajax am. 1 ASR
Haico Michielsen 14.30 SteDoCo 1 - Gemert 1 SR
Rudy Klaassen 14.30 SteDoCo 1 - Gemert 1 ASR
Harald Ghijsen 14.30 ASWH o23 - Willem II o18 SR
Hendrik Jan de Graaff 12.00 Zwaluwe 2 - Dubbeldam 2 SR
           
Zondag, 23-8-2020          
Naam: Tijd: Wedstrijd:     Bijzonderheden:
Jester Francisca 14.00 IFC, zo 1 - DHC 1 SR
Stefan van Krimpen 14.00 IFC, zo 1 - DHC 1 ASR
Marco de Lange 14.00 IFC, zo 1 - DHC 1 ASR